Izvēlieties valodu:

DROŠĪBAS VĀRSTI

Drošie risinājumi no profesionāliem – LESER drošības vārsts

Mūsdienās LESER produkciju diapazons iekļauj 7 produktu grupas ar 38 drošības vārstu tipiem. Materiālu daudzveidība un izmēri no DN10 līdz DN400 - ½`` līdz 16``, garantē drošu risinājumu praktiski visos rūpniecības nozarēs. LESER GmbH&Co KG drošības vārsti pilnīgi atbilst visām normatīva EN ISO prasībām, sertificētu pēc vairākuma standartu, ieskaitot arī licenci no Krievijas Federācijas ГОСТ Р un ГОСТЕХНАДЗОР, tiek marķēti ar CЄ zīmi. Drošības vārsti tiek izgatavoti no jebkuriem materiāliem, pievienojumu tipiem un plašu papild aprīkojuma izvēles klāstu.

Lielā ražīguma klase – "High Performance" sērija (tipi 441/442, 455/456, 457/458):
Pilnpacelšanas drošības vārsts ar pilnīgo atvēršanu jau pie 5% pārspiediena. Šīs konstrukcijas drošības vārsti pārsvarā tiek uzstādīti spiedientrauku un industriālo sistēmu aizsardzībai (gāzes, tvaika un šķidruma sistēmas) maksimāli iespējamā tilpuma ātrai aizvadīšanai.
API sērija (tips 526):
Drošības vārsti atbilstoši API 526 standartam; pārsvarā tiek lietoti gāzes / naftas un ķīmiskajā rūpniecībā.
Kompaktais izpildījums – "Compact Performace" sērija (tipi 437/437/439, 459):
Mazas un vidējas ražības drošības vārsti tiek lietoti klasisko kompresoru un sūkņu aizsardzībai, bet var tikt pielietoti arī krioģēno iekārtu aizsardzībai.
Sterilais izpildījums – "Clean Service" sērija (tipi 481/483/488/484/485):
Drošības vārsti sistēmu ar īpašām sanitārām un higiēniskām prasībām aizsardzībai – pārtikas, brūvēšanas un farmācijas rūpniecībā.
Kritiskie apstākļi – "Critical Service" sērija (tipi 447/546/449):
Drošības vārsti ar daļējo vai pilnīgo PTFE pārklājumu, speciālo materiālu izpildījumā, kas der agresīvo vai bīstamo vielu apstrādei.
Pārplūdes un termālas izplēšanas apstākļi – "Modulate Action" sērija (tipi 427/429/431/433/532/534):
Mazās ražības drošības vārsti, kas tiek pielietoti pārsvarā šķidrumiem, vides zudumu minimizācijai. Der nolaišanai termālas izplēšanas apstākļos.
Pastāvīgā gatavība – "Best Availability" sērija (tipi 310/311, 700, 316):
Citu augsti kvalitatīvu produktu sērijas, tādas, kā pārslēgšanas ventiļi, pneimatiskās vadības sistēmas, drošības membrānas, kas tiek piedāvātas kopā ar LESER drošības vārstiem.
S&R:
Safety valves to meet the requirements of local codes and standards such as for heating systems (TRD 721).
Pilot Operated Safety Valve:
Piping between the pilot and main valves is integrated into the cover to prevent amage and freezing Integrated Backflow Preventer as standard part Four week delivery time from the factory Higher capacity than comparable size with extra orifices 20% less installation space than competitors' comparable models Supplementary Loading.

 

Approvals

images images images images images images

Memberships

images images