Izvēlieties valodu:

DROŠĪBAS VĀRSTI
icon
icon
icon
icon

Kāpēc LESER?

Drošības vārsti aizsargā visa veida iekārtas no nepieļaujama spiediena paaugstināšanas. Tie pasargā cilvēkus, apkārtējo vidi un aprīkojumu no bojājumiem. Ir svarīgi nodrošināt drošības vārstu garantētu darbību, jo tie ir pēdējais posms drošības ķēdē. Līdz ar to, prasības pret drošības vārstu izveidi, konstruēšanu, ražošanu un kvalitātes kontroli ir ārkārtīgi augstas.

Koncentrācija uz drošības vārstiem: LESER ir privātā ģimenes kompānija, kura jau piekto paaudzi ir pilnīgi fokusēta uz vienīga produkta – drošības vārsta izstrādi un ražošanas. Tas nodrošina LESER atbilstību Jūsu prasībām pret drošības vārstiem.

Jauno drošības vārstu izstrāde: LESER nemitīgi uzlabo jau pastāvošas produktu sērijas un izstrādā jaunus drošības vārstu modeļus, atrisinot jebkurus klientu pieprasījumus. Izpētes un attīstības nodaļas komandā LESER R&D sastāv no 30 cilvēkiem.

Apstiprināta tehnoloģija: LESER rīcībā ir trīs modernās tvaika, gāzes un šķidruma caurplūdes spējas izmēģinājumu laboratorijas, sertificētas ar TUV un ASME, kuras ir vienas no vislielākajām pasaulē. Izmēģinājumu laboratorijas darbojas Wendenstrasse un uz Rugenberger dambja.
Papildus, TUV atzina LESER izmēģinājumu laboratorijas par "etalonu" tipveida pārbaudēm, ka arī ASME/NB "izmēģinājumu laboratoriju" Eiropā (pirmā ārpus ASV teritorijas).
Tikai pilnvērtīgi testi un eksperimenti var pierādīt, ka drošības vārsti darbosies pareizi, arī pie ekstremāliem ekspluatācijas apstākļiem. LESER veic izmēģinājumus ne tikai uz izpētes un konstruēšanas etapa, bet arī produktu servisa apkalpes periodos.
Pavadošā dokumentācija satur tehnisko aprakstu, materiālu kvalitātes sertifikātus, drošības vārsta pārbaudes un izmēģināšanas protokolus, ekspluatācijas instrukciju pareizai uzstādīšanai un apkalpošanai. Kā jauns pakalpojums, LESER piedāvā papildus sertifikātu komplektu uz materiāliem (certificate(аtt)leser.com). Ikdienu TUV Nord un citas klasifikācijas un sertificēšanas sabiedrības veic izmēģinājumus pie LESER.
LESER drošības vārsti ir atzīti ar vairākumu attestēšanas un sertificēšanas organizāciju (piem. TUV, ASME/NB, Stoomwezen, Lloyd’s Register, I.S.P.E.S.L., CBPVI-China, DNV, GL). Tas nodrošinās LESER drošības vārstu atbilstību pielietošanai visos pasaules reģionos.

Īpaši risinājumi: LESER plašas inženieru iespējas apvienojumā ar vismodernāko ražošanas aprīkojumu nodrošina nestandarta risinājuma produktu piegādi. Klienta iekārtas konfigurācijas modelēšana ir LESER ikdienas darbs nestandarta situāciju drošai risināšanai. Mēs projektējam, ražojam un izmēģinām atbilstoši Jūsu specifikācijai.

Uzstādītā bāze: uzstādīto LESER drošības vārstu skaits ir vislielākais pasaulē. Ik gadu, LESER saražo 75000 drošības vārstu, un skaitlis turpina pieaugt. Šāda uzstādīta bāze garantē klientam augstāko drošumu.

Īss piegādes laiks: LESER produkcijas plašas noliktavas, izvietotas vairāk nekā 20 pasaules valstīs, garantē ātru piegādi jebkurā vietā. Lielākais rezerves daļu skaits var tikt nosūtīts klientam vienas dienas laikā. Pēdējo gadu laikā LESER turpina samazināt piegādes laikus. Tagad mazāko drošības vārstu piegāde ir iespējama 4 dienu laikā, ieskaitot pārbaudes sertifikātus un dokumentāciju; īpaši steidzamos gadījumos – uz nākošo dienu.

Vācu ražošana un salikšana visā pasaulē: LESER drošības vārsti tiek ražoti ekskluzīvi Vācijā. Attestētu apkalpes punktu tīkls un labi apmācīts personāls tuvu drošības vārstu patērētājiem nodrošina salikšanu un iestatīšanu visīsākā laikā. Tas garantē augstāko kvalitāti visā pasaulē. Drošības vārstu salikšana tiek veikta pasūtījumu aizpildīšanas secībā atbilstoši klientu prasībām. Drošības vārsti nesatur piemaisījumu, azbestu vai silikonu, pēc atsevišķa pieprasījuma ir iespējams izpildījums “bez eļļām un smērvielām”.

Aplēse un piemeklēšana: drošības vārstu aplēsē un izvēlē prasa augstu precizitāti un akurātību. Šīm nolūkam, LESER un viņa partneri nodrošina Jūs ar daudzpusīgu atbalstu.
Kopējais katalogs ar 350 lappusēm nodrošina plašāko informācijas klāstu par LESER produkcijas daudzveidību. Šeit var atrast visus atbilstošus pasaules drošības vārstu standartus, lietošanas un uzstādīšanas instrukciju, tehnisko aprakstu un aplēses principus.
Ērta un viegli lietojamā aplēses programma Valvestar® palīdzēs ātri un pareizi izvēlēties nepieciešamo drošības vārstu. Mēs nemitīgi uzlabojam šo programmu un izlaižam jaunās versijas.
Rīkojot seminārus, LESER nodrošina menedžerus, inženierus un apkalpes punktu personālu par drošības vārstu uzbūvi un darbības principiem. Ja nepieciešams, mēs varam sarīkot semināru pie Jums.

Ražošana: visas virpojamās drošības vārstu daļas tiek ražotas uz moderniem datorizētiem apstrādes centriem CNC. Tas nodrošina izmēru vienādību un atbilstību, augstu virsmas kvalitāti.
LESER kvalitātes kontrole, attestēta ar vairākumu sertificēšanas institūciju, tiek realizēta uz visām izstrādes, konstruēšanas un ražošanas stadijām.
Lējumu kvalitāte atbilst DIN EN ISO standartu prasībām. Sadarbībā ar lējumu rūpnīcu, katra veidne tiek optimizēta pirms sērijveida liešanas lai garantētu defektu neesamību. Lējumu procesa simulācija notiek ar 3D CAD veidnes konstrukciju datiem. Katrai veidnei ir savs fails-prototips. Metināšanas šuves tiek pārbaudītas ar atbilstošiem standartiem, metinātāji ir TUV un ASME licenzēti.

Viena koncepcija visām sērijām: universālā konstrukcija ved pie drošas darbības neatkarībā no darba vides, papildaprīkojuma vai pielietošanas sfēras. Pārveidošanas nepieciešamības nav.

Approvals

images images images images images

Memberships

images images